Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Vaporesso - ElektronikSigaralar.Net

Kategori Hakkında

Vaporesso Elektronik Sigara

 

Vaporesso elektronik sigara günümüzde en dikkat çeken tütün içerikli ürünlerinden birisidir. Bu nedenle e-sigara markaları konusunda da her yıl çeşitlilik artmaktadır. Artan pazara karşılık bu sektörün art niyetli insanlar tarafından da suistimal edildiğini görüyoruz. Bu durum ise piyasadaki kaçak ya da sahte elektronik sigaraların artmasına neden oluyor. “Sonuç nedir?” dersiniz şunu söyleyebiliriz: Ucuz fiyata elektronik sigara almak isteyen insanlar, bu kaçak ürünleri kullandıkları için canlarından oluyor. Özellikle de elektronik sigara patlamaları, kaçak elektronik sigara kullanımıyla doğru orantılıdır. Bu yazımızda, elektronik sigara konusunda önde gelen markalardan birisi olan Vaporesso’yu tanıtacağız. Fiyatlarından, kalitesinden ve ne gibi faydaları olduğundan bahsedeceğiz. Gelin e-sigara kavramına en baştan göz atalım.

 

Vaporesso ve Elektronik Sigara Çeşitleri

 

Elektronik sigaralar temel olarak farklı prensiplerde çalışabilir. Bir e-likit ya da tütün çubuğu sayesinde kullanılabilen elektronik sigara ürünleri aynı zamanda farklı stillere ve ebatlara da sahip olabilir. Bu seçenekler ürün zenginliği açısından oldukça güzel bir fırsattır. Elektronik sigaralar size temelde bir avantaj sunar. Bu avantaj, yakılarak değil de ısıtılarak sigara içilmesidir. “Bunun ne gibi bir avantajı var?” diyor olabilirsiniz. 750 derecelerden 350 derecelere düşen ısı, sigara tütününde yer alan binlerce zararlı maddenin açığa çıkmasını engeller. Bu maddelerden en kritik olanları ise katran ve zifir gibi ölümcül etkisi olan maddelerdir. İnsan boğazı ve ciğeri başta olmak üzere tüm organları tehdit eden bu maddeler, elektronik sigara kullanımı sayesinde minimum düzeye indirilir. Sigaradan aynı tadı alırsınız ve aynı zamanda daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

 

Vaporesso Elektronik Sigara Fiyatları

 

Vaporesso markasının ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Zira Vaporesso markası, en köklü elektronik sigara markalarından birisidir. Günümüzde de büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Genel olarak fiyatlar 200 ila 1000 lirası arasında değişmektedir. Piyasada daha pahalı ve daha ucuz ürünler de bulunmaktadır. Daha pahalı ürünler lüks işi sayılırken daha ucuz ürünler ise “çakma ürün” olabilir. Bu nedenle elektronik sigara alırken markasından çok “hangi siteden aldığınıza” dikkat etmelisiniz. Nasıl ki Adidas gibi bir markanın ya da iPhone gibi bir markanın çakma ürünleri bire bir kopyalanıyorsa, Vaporesso da kopyalanabilir ve sahte olarak sunulabilir. Eğer güvenilir bir siteden alışveriş yaparsanız bu gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

 

Kaliteli ve güvenli bir alışveriş adresi arıyorsanız doğru yerdesiniz! En güvenilir elektronik sigara ürünleri arasında yer alan Vaporesso Orijinal ürünlerini web sitemiz üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde satın alabilirsiniz. Bu sayede elektronik sigara konusunda güvenilir bir tercih yapmış olursunuz.

 

Vaporesso Elektronik Sigara Güvenilir mi?

 

Orijinal Vaporesso e-sigaralar, e-sigara patlamasına karşı koyabilen tasarımlara sahiptir. Bu nedenle satın aldığınız ürünlerin aşırı ısınmadan ve diğer birçok olumsuz koşuldan korunduğunu temin ederiz. Bu korumaları ürün açıklamasında görüntüleyebilirsiniz. En uygun fiyatlı e-sigara ürünü bile (eğer orijinal bir ürünse) patlamalara karşı dayanıklıdır. İnsan sağlığı konusunda bu durumda hiçbir kaliteli marka taviz vermemektedir. Bu konuda içiniz rahat olsun. Patlama riski, bir cep telefonunun patlama riskine eşdeğerdir.

 

Vaporesso markasının kalitesine güvenmek istiyorsanız hemen gelin! Web sitemizde yer alan Vaporesso marka elektronik sigara ürünleri geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Bu sayede sadece 1 haftalık sigara ücreti ile e-sigara satın alabilir, likit içerdiği için en az bir süre kullanmayı deneme şansı yakayalayabilirsiniz. Farklı tat ve mentolleri deneme imkanına sahip olacağınız için hafif buhar kokusundan dolayı insanları rahatsız etmeden de daha sağlıklı bir e-sigara deneyimi yaşayabilirsiniz.

Marka: Vaporesso
Vaporesso ArmourVaporesso Armour, 5 ml likit kapasitesine sahip bir elektronik sigaradır. 0,002 saniye ateşleme hızı özelliği sayesinde çok kısa bir süre içerisine ateşlenir ve güvenilir ısıtma mekanizması sayesinde sorunsuz bir hizmet sunar. Basitleştirilmiş tek pilli tasarım sayesinde minimal ..
349,00TL 399,00TL
Vaporesso Luxe Vaporesso Luxe
Çok Satılan Ürün -10 %
Marka: Vaporesso
Vaporesso LuxeVaporesso Luxe Elektronik Sigara, geniş tank seçeneği özelliği sayesinde günümüzde en dikkat çeken elektronik sigara ürünlerinden birisidir! Vaporesso markasının geliştirilmiş özelliklerine sahip olan ürün Vaporesso Luxe Mod ve Vaporesso SKRR Tankı ile birlikte gelir. Bu sayede 8 m..
445,00TL 495,00TL
Vaporesso Luxe Nano Vaporesso Luxe Nano
Çok Satılan Ürün
Marka: Vaporesso
Vaporesso Luxe NanoVaporesso Luxe Nano, geliştirilmiş elektronik sigara ürünlerinden birisidir. 77.7 * 40.3 * 26.2 mm boyutuna sahip ürün, bir çakmak kadar ufak ve hafiftir. Bu sayede taşıma konusunda herhangi bir sorun yaratmamaktadır. 2500 mAh bataryaya sahip olan ürün, gün boyunca kesintisiz..
469,00TL
Vaporesso Luxe S Vaporesso Luxe S
Çok Satılan Ürün -8 %
Marka: Vaporesso
Vaporesso Luxe SVaporesso Luxe S, süper hızlı ateşleme özelliğiyle dikkat çeken elektronik sigara ürünüdür. Yükseltilmiş OMNI kartı 4.2 chip seti geliştirilmiş bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Diğer elektronik sigaralara göre nispeten daha büyük olan 2.0 inç TFT renkli dokunmatik ekran, modlar..
539,00TL 589,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso Orca Solo PlusVaporesso Orca Solo Plus, yeni nesil bir elektronik sigara ürünüdür. 2ML geniş tank kapasitesi vardır. Bu kapasite sayesinde uzun süreli bir kullanım vaat etmektedir. Dahili 1200mAh pil ile çalışan Orca Solo, gün içerisinde rahatlıkla kullanmanız amacıyla tasarlanmıştır ..
239,00TL 269,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso OSMALL PodVaporesso OSMALL Pod Seti, minimal bir tasarıma sahip olan elektronik sigaralar arasında yer almaktadır. Taşınabilir elektronik sigaralar arasında boyutu en ufak tasarımlardan birine sahiptir. Vaporesso OSMALL, geniş bir tank kapasitesine sahiptir. Bu tank sayesinde kolay dol..
189,00TL 209,00TL
Vaporesso Polar Vaporesso Polar
Çok Satılan Ürün -10 %
Marka: Vaporesso
Vaporesso PolarVaporesso Polar, Polar TC Box MOD ve Cascade Baby SE tankına sahip bir elektronik sigara ürünüdür. Vaporesso ailesinin en güncel sürümlerinden birine sahiptir ve bu sayede geliştirilmiş bir elektronik sigara deneyimi sunmayı vaat etmektedir. Polar TC Box MOD, 2 inç büyüklüğünde bi..
402,00TL 445,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso RevengerVaporesso Revenger elektronik sigara ürünü, Vaporesso ailesinin en yeni üyelerinden birisidir. Dikkat çeken geniş tankı, sizlere 5 ml likit kapasitesi sunmaktadır. Bu tankın aynı zamanda likit sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır ve bu özellik sayesinde sürekli olarak likit dold..
415,00TL 450,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso Revenger Mini Revenger ailesinin en yeni üyelerinden birisi olan Revenger Mini Kit, 136 x 48 x 28mm boyutu sayesinde oldukça küçük bir tasarıma sahiptir. Bu boyutlarda bir elektronik sigara, minimal bir tasarıma sahiptir ve bu nedenle kolay kullanım ve saklama imkanı sunmaktadır. ..
389,00TL 419,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso Revenger XRevenger X elektronik sigara ürünü, Vaporesso ailesinin en sık tercih edilen ürünlerinden birisidir. NRG Sub-Ohm Tankını içeren yüksek güçlü ve gelişmiş elektronik sigara kiti olma özelliği, bu ürünün en sık tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Zira bu tank sayesi..
599,00TL 625,00TL
Marka: Vaporesso
 Vaporesso Sky Solo Plus KitVaporesso Sky Solo Plus Kit, günümüzün en sık tercih edilen elektronik sigara modellerinden birisidir. Üründeki en dikkat çeken özellik şüphesiz 3000mah bataryasıdır. Bu batarya sayesinde gün boyunca rahatlıkla kullanım olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda kısa süre..
269,00TL 299,00TL
Marka: Vaporesso
 Vaporesso SwagVaporesso Swag elektronik sigara ürünü, Vaporesso ailesine ait elektronik sigara kitlerinden birisidir. Bu ürünün dikkat çeken özelliklerinin arasında geniş bir tank kapasitesi olduğunu görmekteyiz. Oldukça beğenilen kibar ve kullanışlı bir elektronik sigara olan bu ürün, siz..
399,00TL 435,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)