Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Vaporesso

Marka: Vaporesso
Vaporesso ArmourVaporesso Armour, 5 ml likit kapasitesine sahip bir elektronik sigaradır. 0,002 saniye ateşleme hızı özelliği sayesinde çok kısa bir süre içerisine ateşlenir ve güvenilir ısıtma mekanizması sayesinde sorunsuz bir hizmet sunar. Basitleştirilmiş tek pilli tasarım sayesinde minimal ..
349,00TL 399,00TL
Vaporesso Luxe Vaporesso Luxe
Çok Satılan Ürün -10 %
Marka: Vaporesso
Vaporesso LuxeVaporesso Luxe Elektronik Sigara, geniş tank seçeneği özelliği sayesinde günümüzde en dikkat çeken elektronik sigara ürünlerinden birisidir! Vaporesso markasının geliştirilmiş özelliklerine sahip olan ürün Vaporesso Luxe Mod ve Vaporesso SKRR Tankı ile birlikte gelir. Bu sayede 8 m..
445,00TL 495,00TL
Vaporesso Luxe Nano Vaporesso Luxe Nano
Çok Satılan Ürün
Marka: Vaporesso
Vaporesso Luxe NanoVaporesso Luxe Nano, geliştirilmiş elektronik sigara ürünlerinden birisidir. 77.7 * 40.3 * 26.2 mm boyutuna sahip ürün, bir çakmak kadar ufak ve hafiftir. Bu sayede taşıma konusunda herhangi bir sorun yaratmamaktadır. 2500 mAh bataryaya sahip olan ürün, gün boyunca kesintisiz..
469,00TL
Vaporesso Luxe S Vaporesso Luxe S
Çok Satılan Ürün -8 %
Marka: Vaporesso
Vaporesso Luxe SVaporesso Luxe S, süper hızlı ateşleme özelliğiyle dikkat çeken elektronik sigara ürünüdür. Yükseltilmiş OMNI kartı 4.2 chip seti geliştirilmiş bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Diğer elektronik sigaralara göre nispeten daha büyük olan 2.0 inç TFT renkli dokunmatik ekran, modlar..
539,00TL 589,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso Orca Solo PlusVaporesso Orca Solo Plus, yeni nesil bir elektronik sigara ürünüdür. 2ML geniş tank kapasitesi vardır. Bu kapasite sayesinde uzun süreli bir kullanım vaat etmektedir. Dahili 1200mAh pil ile çalışan Orca Solo, gün içerisinde rahatlıkla kullanmanız amacıyla tasarlanmıştır ..
239,00TL 269,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso OSMALL PodVaporesso OSMALL Pod Seti, minimal bir tasarıma sahip olan elektronik sigaralar arasında yer almaktadır. Taşınabilir elektronik sigaralar arasında boyutu en ufak tasarımlardan birine sahiptir. Vaporesso OSMALL, geniş bir tank kapasitesine sahiptir. Bu tank sayesinde kolay dol..
189,00TL 209,00TL
Vaporesso Polar Vaporesso Polar
Çok Satılan Ürün -10 %
Marka: Vaporesso
Vaporesso PolarVaporesso Polar, Polar TC Box MOD ve Cascade Baby SE tankına sahip bir elektronik sigara ürünüdür. Vaporesso ailesinin en güncel sürümlerinden birine sahiptir ve bu sayede geliştirilmiş bir elektronik sigara deneyimi sunmayı vaat etmektedir. Polar TC Box MOD, 2 inç büyüklüğünde bi..
402,00TL 445,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso RevengerVaporesso Revenger elektronik sigara ürünü, Vaporesso ailesinin en yeni üyelerinden birisidir. Dikkat çeken geniş tankı, sizlere 5 ml likit kapasitesi sunmaktadır. Bu tankın aynı zamanda likit sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır ve bu özellik sayesinde sürekli olarak likit dold..
415,00TL 450,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso Revenger Mini Revenger ailesinin en yeni üyelerinden birisi olan Revenger Mini Kit, 136 x 48 x 28mm boyutu sayesinde oldukça küçük bir tasarıma sahiptir. Bu boyutlarda bir elektronik sigara, minimal bir tasarıma sahiptir ve bu nedenle kolay kullanım ve saklama imkanı sunmaktadır. ..
389,00TL 419,00TL
Marka: Vaporesso
Vaporesso Revenger XRevenger X elektronik sigara ürünü, Vaporesso ailesinin en sık tercih edilen ürünlerinden birisidir. NRG Sub-Ohm Tankını içeren yüksek güçlü ve gelişmiş elektronik sigara kiti olma özelliği, bu ürünün en sık tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Zira bu tank sayesi..
599,00TL 625,00TL
Marka: Vaporesso
 Vaporesso Sky Solo Plus KitVaporesso Sky Solo Plus Kit, günümüzün en sık tercih edilen elektronik sigara modellerinden birisidir. Üründeki en dikkat çeken özellik şüphesiz 3000mah bataryasıdır. Bu batarya sayesinde gün boyunca rahatlıkla kullanım olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda kısa süre..
269,00TL 299,00TL
Marka: Vaporesso
 Vaporesso SwagVaporesso Swag elektronik sigara ürünü, Vaporesso ailesine ait elektronik sigara kitlerinden birisidir. Bu ürünün dikkat çeken özelliklerinin arasında geniş bir tank kapasitesi olduğunu görmekteyiz. Oldukça beğenilen kibar ve kullanışlı bir elektronik sigara olan bu ürün, siz..
399,00TL 435,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)