Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Smok - ElektronikSigaralar.Net

Kategori Hakkında

Smok Elektronik Sigara


Smok elektronik sigara markaları arasında yer alan Smok, günümüzde en bilindik markalardan birisidir. Smok’un bilinir olması doğal olarak tesadüfi değildir. Smok elektronik sigara markası, günümüzde en çok kullanıcısı olan ve en kaliteli elektronik sigara kitlerini bünyesinde barındıran bir markadır. Smok elektronik sigara fiyatları ve Smok elektronik sigara ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu yazıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

Smok Elektronik Sigaraları

 

Elektronik sigaralar, tütün çubuklarını ya da sıvı likiti buharlaştırmak suretiyle içilmesini sağlar. Bu nedenden dolayı normal sigaralar gibi yakılmadan içilmektedir. 750 derecelerden 350 derecelere düşen ısı, sigara tütününde yer alan zararlı maddelerin açığa çıkmasını engeller. Bu maddelerden en önemlileri de katran ve zifir gibi ölümcül etkisi olan maddelerdir.

 

Elektronik sigaralar, içerisinde nikotin barındıran hoş aromalar sayesinde içilir. Bu likit ya da tütün çubukları, sizlere farklı aroma deneyimleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda sigaranın zararlı dumanından da sizleri uzak tutar. Sigara dumanı yerine elektronik sigara buharı içmek, sizleri binlerce zararlı maddeden uzak tutmaktadır. Bu durum, insan sağlığını oldukça iyi yönde etkiler ve sigaranın etkilerinden bu sayede kurtulabilirsiniz. Üstelik elektronik sigaraları, normal sigaradan daha uygun fiyatlara da elde edebilirsiniz.

 

Smok Fiyatları

 

Fiyatlardan değinmişken bir de ne kadar tasarruf edeceğinize bakalım. Smok elektronik sigara fiyatları, her bütçeye uygun seçenekler sunmasıyla bilinir. Yani 200 liradan başlayarak bin liranın üzerindeki modellerden birini seçebilirsiniz. Modeller arasındaki fiyat farkının başlıca nedenleri; likit kapasitesi, maksimum gücü, batarya kapasitesi ve mod çeşitliliği gibi özelliklerdir. Eğer daha geniş seçeneklere ve daha uzun süreli kullanım imkanına sahip olmak istiyorsanız, daha pahalı ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Her şekilde elektronik sigaralar, uzun vadede normal sigaradan daha uygun fiyatlıdır. Nasıl mı? Gelin izah edelim.

 

299 liraya alacağınız bir elektronik sigara ürünü, sizlere başlangıçta misliyle yetecektir. İçerisinde birçok mod barındıran ve led ekranlara sahip olan elektronik sigara ürünleri, sizlere 299 lira karşılığında çok uzun süreler boyunca yetecektir. Örnek olarak 1 yıl gibi uzun bir süreden bahsedebiliriz. Bir yılda sigaraya harcadığınız para, yaklaşık olarak 6 bin lira civarındadır. Günde 15 liraya bir paket alıyorsanız, ayda 450 ve yılda da 5600lira civarı para ödersiniz. Her yıl düzenli olarak artan sigara fiyatlarını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

 

1 yılda Smok elektronik sigaraları sizden kartuş almanızı ister. Zira tank kapasitesi boşaldıkça likit eklemeniz gerekmektedir. Ancak bunları da hesaba katsanız dahi, bir yılda normal sigaranın yarı fiyatını ödemiş olursunuz. Bu hesabı kendiniz deneyerek de elde edebilirsiniz. Emin olun yanılmayacaksınız.

 

Smok Elektronik Sigara Kalitesi

 

Smok elektronik sigaraları, günümüzde artan elektronik sigara patlamalarına karşı dayanıklıdır. Bu nedenle alacağınız ürün, aşırı ısınmaya ve daha birçok olumsuz duruma karşı korumalıdır. Bu korumaları, ürün açıklamalarında inceleyebilirsiniz. En uygun fiyatlı elektronik sigara ürünü dahi (eğer orijinalse) patlamayacaktır. Patlama riski, elinizdeki cep telefonlarının patlama riskiyle eşdeğerdir. Yani neredeyse yoktur.

 

Sizler de Smok markasının kalitesine güvenmek istiyorsanız içeri buyurun! Web sitemizde yer alan Smok marka elektronik sigara ürünleri, oldukça geniş fiyat aralığına sahiptir. Bu sayede sadece 1 haftalık sigara parasına elektronik sigara alabilir ve içerisindeki likit sayesinde en azından bir süre deneyebilirsiniz. Farklı aroma ve tatları da deneme şansına sahip olacağınız gibi aynı zamanda daha  sağlıklı bir e-sigara deneyimi elde edebilir ve insanları da hafif buhar kokusuyla rahatsız etmezsiniz. Yani elektronik sigaralar her açıdan güvenlidir ve daha sağlıklıdır.

 

Marka: Smok
Smok AL85 HakkındaSmok Al85, 120 Gram Ağırlığında, 71X48X27 mm'lik boyutlara sahip kullanışlı ve şık bir elektronik sigara ürünüdür, Smok AL85 Elektronik sigara'nın gücü 85W'a kadar çıkabilmektedir.Smok AL85 Cihazın sağladığı buhar sıcaklığını kişiye özel şekilde 100 C derece ila 315 C derece a..
400,00TL 425,00TL
Marka: Smok
Smok AlienSmok Alien, 220 W çıkış gücüne sahiptir ve 3 ML likit kapasitesi vardır, VW / VV / ByPass ve TCR sıcaklık kontrol modları mevcuttur ve led ekran altında bulunan tuşlar ile modları değiştirebilirsiniz, Smok alien şık bir görünüme sahiptir ve malzeme kalitesi oldukça iyidir.88mm Boyunda,..
459,00TL 489,00TL
Marka: Smok
Smok DevilkinSmok Devilkin; 225W Gücüne kadar çıkabiliyor, Cihaz üzerinde 1.3 inç hd led ekran mevcuttur, Atomizerindeki çift hava kanallı ile aromaların tatlarını yüksek seviyede sunmaktadır, TFV12 Prince atomizer ile 5ML en fazla likit kapasitesi mevcuttur, Premium çinko alaşımlı yapısı sayesinde ..
515,00TL 575,00TL
Marka: Smok
Smok Fetch ProSmok Fetch Pro 80W Güce kadar çıkabilmektedir, Göz kamaştıran bir tasarıma sahiptir, 2 Farklı içim modu mevcuttur, MTL ve DL içim modları, 1 Adet 18650 gücüne sahip pil ile çalışır.93,5 mm x 46 mm x 22 mm boyutlarına sahiptir, Cihazın üstünde 0.96 inç TFT ekran bulunmaktadır, Ekranın h..
349,00TL 379,00TL
Marka: Smok
Smok G PrivSmok G Priv, Smok markasının en iyi ve en şık modellerinden birisidir. İleri düzey e-sigara kullanıcıları için tasarlanmıştır.Smok G Priv, 2.4 İnç boyutunda büyük bir dokunmatik led ekrana sahiptir, Ekran kilit mekanizması sayesinde ürün daha kullanışlı ve daha güvenilir bir hal almıştır...
359,00TL 399,00TL
Marka: Smok
Smok G Priv 2Smok markasının ve G-Priv modelinin ikinci serisi olan G Priv 2, Diğer seriden daha kaliteli ve daha performanslı olarak tasarlanmıştır. TFV8 X-Baby Atomizer kullanılan bu cihazda buhar ve aroma üzerine tasarlanmıştır. 2 İnç boyutunda olan led dokunmatik ekran ile cihazınızı yönetmek da..
539,00TL 579,00TL
Smok G Priv 2 Luxe Smok G Priv 2 Luxe
Çok Satılan Ürün -6 %
Marka: Smok
Smok G Priv 2 LuxeSmok G Priv 2 Luxe; Smok firmasının G Priv serilerinden en yüksek olan modelidir, 230W Yüksek performans ve kalitesi ile e-sigara kullanıcılarının beğendiği ve kullandığı bir modeldir.Smok G Priv serisinin diğer modellerine göre Atomizer güncellemesi ile TVF12 Prince Atomizer kulla..
599,00TL 635,00TL
Marka: Smok
Smok G Priv 3Smok G Priv 3; Smok markasının G Priv serisinin en yüksek modeli Smok G Priv 3 dür. 2 Adet 18650 pil ile çalışabilen Smok G Priv 3 230 W yüksek bir güce sahiptir, 5ML Tank kapasitesi bulunan TFV16 yeni atomizer kullanmaktadır. Yeniden tasarlanan ve bir çok özelliği yenilenen G..
649,00TL 699,00TL
Marka: Smok
Smok GX 2/4 Smok GX 2/4; Elektronik sigara kişiye göre 18650 2 adet pil ile kullanılabilir veya 18650 4 adet pil ile kullanabilirsiniz, 2 Pil ile 220W güç sağlamaktadır ve 4 pil ile 350 W güç sağlamaktadır, Gücünün yüksek olması ile daha fazla buhar ve likit tadı vermektedir, Bu yüzden elektronik si..
347,00TL 389,00TL
Marka: Smok
Smok GX350 Kit Smok GX350 Kit: Smok markasının en iyi ürünlerinden birisi olan GX350, İsminden anlaşılacağı gibi 350W değerinde yüksek bir performans sağlamaktadır, Yüksek buhar ve performans almak isteyen kullanıcılar için uygundur ve prefesyonel kullanıcılaın en çok tercih ettiği ürünler arasındad..
248,00TL 299,00TL
Marka: Smok
Smok H Priv 2 Smok H Priv 2: TFV12 Big Baby Prince Tank ile güçlendirilmiş daha yüksek performanslı ve şık bir tasarıma sahip olan kaliteli bir elektronik sigaradır. 2 Adet 18650 elektronik sigara pili ile çalışmaktadır Smok H Priv 2, Smok markasının en modern, en güncel ve yeni nesil elektroni..
405,00TL 445,00TL
Marka: Smok
Smok I PRİV KitSmok I Priv Kit: Smok markası elektronik sigara piyasasında her geçen gün gelişerek devam ediyor, Smok I Priv Kit serisine eklenmiş olan sesli komut özelliği ile smok markası dikkatleri üzerine çekti. Geniş dinç görünümü ile 230 W değerinde güç sağlamaktadır, Bu sayede buhar keyfini m..
599,00TL 639,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)