Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Red Kiwi CE6 CE4 V3

Red Kiwi CE6 CE4 V3
Çok Satılan Ürün -10 %

Red Kiwi CE6 CE4 V3

Elektronik sigara günümüzde oldukça önemli bir ürün haline gelmiştir. Sadece zevk için değil, aynı zamanda sağlığınız için de elektronik sigara kullanmanız gerekmektedir. Zira sigara dumanı; 4000’den fazla zehirli, tahriş edici ve kansere yol açan kimyasal madde içermektedir. Ancak bu maddeler arasında yer alan bağımlılık yapıcı ürünün adı nikotindir ve nikotin ciddi derecede bağımlılık yapar. Elektronik sigaralar da nikotin içeren likitleri ısıtarak içilebilir kılmaktadır. Bu sayede sigarada yer alan binlerce zararlı maddeyi içinize çekmemiş olursunuz ve daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Red Kiwi CE6 CE4 V3 ürünümüz de bu konuda sizlere hem uygun fiyatlı hem de harika özellikli bir seçenek sunmaktadır.

Red Kiwi CE6 CE4 V3 Özellikleri

Ürünümüz geniş tank özelliğine sahiptir ve bu sayede uzun süreli kullanım sağlar. Uzun süreli pil ömrü sayesinde gün içerisinde iki defa şarj etmeniz gerekmez zira tek bir dolumla günü rahatlıkla atlatabilirsiniz. Peki bu ürünü nasıl kullanabilirsiniz?

Elektronik sigara içerisinde yer alan likiti, tank içerisi tamamen boşalmayacak şekilde kullanın. Böylece tehlikeli durumları ortadan kaldırabilirsiniz. Likit eksildikçe sık sık orta seviyeye kadar likit takviyesi yapın. Likiti değiştirmek için bitmesini beklemeyin. Elektronik sigarayı kullanmadığınız zamanlarda pili kapalı tutun. Zira boşuna pil tüketimi, cihazınızın kısa sürede şarjının bitmesine neden olacaktır ve aynı zamanda atomizerin cebinizde çalışmasına neden olabilir. Bu sayede güvenlik önleminizi de almış olursunuz ve bataryanın kullanım süresini de kısaltmamış olursunuz. Bu özellik sayesinde ürünümüz daha dayanıklı ve daha güvenilir bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Cihazın pilini tesadüfen kapatamazsınız. Güvenlik kilidi, pilin yanlışlıkla kapatılmasını ya da açılmasını engeller. Bu nedenle pilin açma kapama düğmesine üst üste 3-4 kez basmanız kapatmak için yeterli olacaktır. Ürünümüzün içerisinde; 2 Adet Red Kiwi (CE6) CE4 V3 Atomizer, 2 Adet Red Kiwi Lithium ion pil, 1 Adet Red Kiwi USB şarj Aleti 1 Adet Taşıma Kılıfı yer almaktadır.

Eğer bu ürünümüz hoşunuza gittiyse fakat daha uygun fiyatlı seçeneklere ya da farklı renk özelliklerine göz atmak istiyorsanız sizlere Red Kiwi C4-V3 ürünümüzü de sizlere tavsiye etmekteyiz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Çok Satılan Ürünler

Joyetech eGo Aio D22 XL Joyetech eGo Aio D22 XL
Çok Satılan Ürün -18 %
Joyetech eGo Aio D22 XL hakkında D22 XL elektronik sigara modeli sonunda bulunan XL yazısından da anlaşılacağı üzere Aio D22 modelinden biraz daha b..
139,00TL 170,00TL
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Çok Satılan Ürün -8 %
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini 18650 pil aparatı 75W çıkışı ve 4 ML’lik likit deposu ile elektronik sigara sevenler için ideal ve uyg..
206,00TL 225,00TL
Wismec Predator 228W Wismec Predator 228W
Çok Satılan Ürün -6 %
 Wismec Predator 228WWismec ailesinin en güçlü üyelerinden birisi olan Predator 228W, 228W maksimum çıkış özelliğine sahip ürünlerden birisi o..
299,00TL 319,00TL
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara
Çok Satılan Ürün -20 %
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara hakkında eGo- T Elektronik sigara modeli, e-sigaranın yaygınlaşmasında ve sevilmesinde önemli bir role sahiptir..
136,00TL 169,00TL