Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Red Kiwi C4-V3

Red Kiwi C4-V3 

Red Kiwi Ce4 V3 Elektronik sigara, günümüzde en sık tercih edilen elektronik sigaralardan birisidir. Zira uygun fiyatlı ve yüksek seçenekli ürünlerden birisi olan bu ürün, Ego serisi ve başlangıç ürünü diyebileceğimiz modeller arasında yer almaktadır. Günümüzde de elektronik sigaraya başlayanların sayısı oldukça fazla olduğu için bu ürün başlangıç açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Red Kiwi C4-V3 Hakkında

 

Ürünün başlangıç açısından uygun olduğunu söylemiştik. Zira bu ürünün kullanım özellikleri oldukça kolaydır ve aynı zamanda ilk kullanım için oldukça dayanıklıdır. Ek olarak en fazla parçası bulunan bir ürün diyebiliriz.  Bu nedenle yedek parça temini oldukça kolaydır. Red Kiwi Elektronik Sigara genel olarak Ego serisinde Ego CE6 dediğimiz modele karşılık bulmaktadır. Bu üründe de belirli özellikler aynı şekilde yer almaktadır. Her iki model de büyük tank özellikleriyle bilinmektedir ve uzun süreli pil özelliğine sahiptir. Ürünümüzün bataryası oldukça dayanıklıdır. Bataryayı ortalama olarak 200 defa şarj edebilirsiniz. Bu da size yaklaşık olarak 1 yıl kadar yetecektir ve bu fiyatta bir ürünün size 1 yıl hizmet vermesi gerçekten de harika bir özelliktir.

Likit tankı kapasitesi 1.6 ml olduğu için uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır ve sık sık likit değiştirmenize veya doldurmanıza gerek yoktur. Ek olarak kolay likit sıvı dolumu özelliği sayesinde kısa sürede ve bilgi gerekmeden likit dolumu yapabilirsiniz. Yüksek miktarda buhar üretimi özelliği sayesinde özellikle açık havalarda tüm hünerlerinizi sergileyebilir ve insanlara hava atabilirsiniz.

Değiştirilebilir atomizer özelliği sayesinde uzun süreli kullanım özelliği sunmaktadır. Ekranında yer alan pil seviyesin özelliği sayesinde pilin dolu mu yoksa bitmeye yakın mı olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Şarj etme kolaylığı sayesinde bilgisayarınız ya da arabanızda şarj edebilirsiniz. USB ile şarj imkanı sağlamaktadır.  Lithium ion batarya kapasite: 650 mAh’dır.

 

Ürünümüzün en dikkat çeken özelliği, güçlü ateşleme özelliği ve yüksek güvenlikli ateşleme mekanizmasıdır. Bu özellikleri sayesinde sizlere sağlık açısından herhangi bir sorun çıkarmaz ve yanlışlıkla ya da kendi kendine çalışma gibi bir durum söz konusu olamaz. Ek olarak sizlere Red Kiwi Ego T ürününü de tavsiye etmekteyiz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Çok Satılan Ürünler

Joyetech eGo Aio D22 XL Joyetech eGo Aio D22 XL
Çok Satılan Ürün -18 %
Joyetech eGo Aio D22 XL hakkında D22 XL elektronik sigara modeli sonunda bulunan XL yazısından da anlaşılacağı üzere Aio D22 modelinden biraz daha b..
139,00TL 170,00TL
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Çok Satılan Ürün -8 %
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini 18650 pil aparatı 75W çıkışı ve 4 ML’lik likit deposu ile elektronik sigara sevenler için ideal ve uyg..
206,00TL 225,00TL
Wismec Predator 228W Wismec Predator 228W
Çok Satılan Ürün -6 %
 Wismec Predator 228WWismec ailesinin en güçlü üyelerinden birisi olan Predator 228W, 228W maksimum çıkış özelliğine sahip ürünlerden birisi o..
299,00TL 319,00TL
Red Kiwi CE6 CE4 V3
Çok Satılan Ürün -10 %
Red Kiwi CE6 CE4 V3Elektronik sigara günümüzde oldukça önemli bir ürün haline gelmiştir. Sadece zevk için değil, aynı zamanda sağlığınız için de elek..
89,00TL 99,00TL