Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Ovale

Marka: Ovale
 Ovale Cylo Mod Elektronik Sigara hakkında Modifiye buhar sevenlere hitap edecek şekilde üretilen bu elektronik sigara 900Mah pil gücüyle dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor. Cylo Mod pil modelini kullanan bu e-sigara size ayarlanabilir voltaj imkanı sunmaktadır. İstediğiniz boltaj se..
259,00TL 299,00TL
Marka: Ovale
Ovale eCom Mat Siyah hakkında Bu elektronik sigara modelinde adeta devrim niteliğinde değişiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Direkt olarak likitin içerine oturan buharlaştırıcı teknolojisi, ayarlanabilir voltaj ve güç seviyeleri ve diğer sayamadığımız bir çok özellik bu model’de mevcuttur. Özel..
199,00TL 220,00TL
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara
Çok Satılan Ürün -20 %
Marka: Ovale
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara hakkında eGo- T Elektronik sigara modeli, e-sigaranın yaygınlaşmasında ve sevilmesinde önemli bir role sahiptir. En çok satılan e-sigaraların başında gelen bu model birçok kullanıcıya e-sigarayı sevdirmiş ve e-sigaranın bugün bu kadar popüler olmasında büyük ..
136,00TL 169,00TL
Marka: Ovale
Ovale Elips C Elektronik SigaraElektronik sigara konusunda yenilikçi bir üründen yana tercih yapmak isteyenler için harika bir tercih olan Ovale Elips-C, zarafeti en son teknolojiyle birleşince dünyada ciddi yankı uyandıran ürün haline gelmiştir. Buharlaştırıcıyı komple değiştirmeden sadece baş ..
320,00TL 0,00TL
Marka: Ovale
Ovale Evic Elektronik Sigara Ovale Evic Elektronik Sigara'nın patentli tasarımı ve yeni nesil teknolojisi ile piyasada bulunan neredeyse tüm e-sigaralardan kendini daha farklı kılıyor ve müşterilerin ilgi odağında olan yeni nesil bir e-sigaradır,  Akılı pil mekanizması ile e-sigara ku..
360,00TL 390,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)