Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Kangertech - ElektronikSigaralar.Net

Kangertech Cupti 2 Starter Kit Kangertech Cupti 2 Starter Kit
Çok Satılan Ürün -20 %
Marka: Kangertech
Kangertech Cupti 2 Starter Kit hakkında Elektronik sigaralar konusunda iyi cihazlar üreten Kangertech firması tarafından üretilen Cupti 2 elektronik sigara modeli  tank kapasitesi 5.0ML olan ve gün boyu size rahat bir kullanım imkanı sağlayan bir başlangıç setidir. Diğer starter kit modelle..
235,00TL 295,00TL
Marka: Kangertech
Kangertech Cupti Starter Kit hakkında Kangertech Cupti Starter Kit farklı içim modlarını denemek isteyenler için tasarlanan ve 5 ML’lik bir Likit tankına sahip olan bir elektronik sigara modelidir. 5ML’lik tankı sayesinde sizi gün boyunca rahatlıkla idare edebilir.Direkt Ciğere çekim ve ağız..
348,00TL 380,00TL
Marka: Kangertech
Kangertech EVOD Pro MTL DeviceKangertech EVOD PRO MTL ince gövdesi ile kolay bir şekilde cepte taşınabilen elektronik sigarası modelidir. EVOD PRO MTL ismini, "mouth to lung” anlamına gelmektedir. Cihazla direkt olarak ciğer çekimi yapılamayacağını belirtmektedir. Bu elektrik sigara modeli, gövde ya..
109,00TL 129,00TL
Marka: Kangertech
Kangertech Juppi hakkındaBu cihaz iyi bir perfomans göstermesi için Juppi Tank özelliği ile tasarlanmıştır.Mod 510 bağlantısına sahip olan bu model bu sayede atomizerin mod ile birleştirilmesi ile elde tutulması oldukça konforlu ve tasarım olarakta dikkat çeken bir cihazdır. Cihaz,yan tarafına ye..
204,00TL 240,00TL
Marka: Kangertech
Kangertech Kone Starter Kit hakkında Kangertech Kone Starter Kit elektronik sigara modeli Kangertech firması tarafından üretilen ve 3.5 ML’lik likit deposu olan, hem ağızdan çekim hem de diğer akciğer’e çekim seçeneği sunan Kangertech firması tarafından üretilen ve beğenilen bir modeldir.Küçük b..
205,00TL 235,00TL
Kangertech Nebox Kangertech Nebox
Çok Satılan Ürün -9 %
Marka: Kangertech
Kangertech Nebox hakkındaKangertech tarafından dahili bir atomizer entegre edilerek üretilen ilk cihaz olan Nebox,günümüzdeki son sub-ohm teknolojisine cihazların faydalarına ve avantajlarına sahip olmakla öne çıkan bir cihazdır. Ayarlanabilir watt,sıcaklık kontrolü ve isteğe bağlı RBA tercihi bu..
201,00TL 220,00TL
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Çok Satılan Ürün -8 %
Marka: Kangertech
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini 18650 pil aparatı 75W çıkışı ve 4 ML’lik likit deposu ile elektronik sigara sevenler için ideal ve uygun bir tercih olacaktır. Paslanmaz çeliği ve dikkat çeken şık tasarımıyla ön plana çıkan bu model Kangartech firması tarafından üretilmiş olup e-sig..
206,00TL 225,00TL
Marka: Kangertech
Kangertech Topbox Mini Platinium hakkındaKangertech Topbox Mini Platinium modeli piyasada baya tutulan ve sevilen başarılı topbox serisinden sonra piyasaya üst model olarak sunulan bir elektronik sigara modelidir. Kangertech markası elektronik sigaralar konusunda iddialı olduğunu piyasaya sürdüğü..
239,00TL 285,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)