Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

IQOS Heets Ammıl Sigara

IQOS Heets Ammıl Sigara
-14 %
IQOS Heets Ammıl Sigara
320,00TL
370,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Marka: Iqos

HEETS AMMIL 

 

Elektronik sigara tütünlerinden birisi olan Heets Ammil sizlere çok özel bir tat sunmak amacıyla özel olarak tasarlanmış ürünlerden birisidir. İçerisinde taze baharatların özel aroması yer almaktadır ve hoş bir kokuya sahiptir. Bitki notalarının hassas bir karışımı da içerisinde yer aldığından dolayı kadifemsi bir tat sunar. Aynı zamanda farklı mentollerde sigara denemek isteyenler için özel bir his uyandırmaktadır. Aynı zamanda altta yatan kremsi hislerle birlikte gelir. Bunun anlamı, elektronik sigara tütününün sizleri yormayacak şekilde ve boğmayacak şekilde üretilmiş olmasıdır.


Heets Ammıl Özellikleri

 

Ürünün uygun fiyatı, her türlü kullanıcının cebini zora sokmayacak şekilde özel olarak belirlenmiştir. Ürünümüzün kalitesi sayesinde sizler de sigarada yer alan binlerce öldürücü maddeden uzak kalabilir ve elektronik sigara çubuğunun hoş kokuları sayesinde çevrenize kötü duman kokusunu yaşatmayabilirsiniz. Bu ürünün 1 adeti, sizlere uzun bir süre boyunca yetecektir ve farklı tarz arayanları da memnun edecektir. Satın almak için belirlediğiniz farklı aromaları içerisinde taşıyan bu ürün, daha önce hissetmediğiniz derecede kaliteli bir his sağlamak amacıyla özel bir karışım sayesinde elde edilmiştir ve güvenilir olarak tüketilebilir ürünler arasında yer almaktadır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Çok Satılan Ürünler

Joyetech eGo Aio D22 XL Joyetech eGo Aio D22 XL
Çok Satılan Ürün -18 %
Joyetech eGo Aio D22 XL hakkında D22 XL elektronik sigara modeli sonunda bulunan XL yazısından da anlaşılacağı üzere Aio D22 modelinden biraz daha b..
139,00TL 170,00TL
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Çok Satılan Ürün -8 %
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini 18650 pil aparatı 75W çıkışı ve 4 ML’lik likit deposu ile elektronik sigara sevenler için ideal ve uyg..
206,00TL 225,00TL
Wismec Predator 228W Wismec Predator 228W
Çok Satılan Ürün -6 %
 Wismec Predator 228WWismec ailesinin en güçlü üyelerinden birisi olan Predator 228W, 228W maksimum çıkış özelliğine sahip ürünlerden birisi o..
299,00TL 319,00TL
Red Kiwi CE6 CE4 V3
Çok Satılan Ürün -10 %
Red Kiwi CE6 CE4 V3Elektronik sigara günümüzde oldukça önemli bir ürün haline gelmiştir. Sadece zevk için değil, aynı zamanda sağlığınız için de elek..
89,00TL 99,00TL