Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Fiit Klasik

FİİT KLASİK

 

FIIT Klasik ürünü, elektronik sigara kartuşu satın almak isteyenler için başlangıç aşamasında ideal ürünlerden birisidir. Kadifemsi tadı ve hoş aroması sayesinde herkesin kullanımına uygundur ve hafif bir içime sahiptir.

Fiit Klasik Özellikleri

Farklı tarz ve tatlarda sigara arayanlar için özel olarak üretilmektedir. Ayrıca ekonomik fiyat seçimi sayesinde uzun vadede normal sigara fiyatlarına göre daha ekonomiktir.  Bir diğer avantajı da sigarayı bırakmak isteyenler içindir. Sıradan sigara kullananlara kıyasla elektronik sigara kullanan kişilerin sigarayı bırakması çok daha kolaydır. Çünkü sıradan sigaralarda bulunan diğer maddeler de insan sağlığına zararlıdır ve çok daha fazla bağımlılığa neden olur. Ancak elektronik sigaralar sadece sigara ihtiyacınızı karşılamakla kalmaz, aynı zamanda size zarar vermeyecek özel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle e-sigarayı bir sigara bırakma aşaması olarak görmek normaldir. Sigarayı bırakmak ya da sigaradan dolayı kendinizi rahatsız hissetmek istiyorsanız, hayatınızda yeni bir sayfa açmak için e-sigaraya geçebilirsiniz. FIIT Klasik de e-sigara aromaları arasında en sade ve en hoş aromalardan birisine sahiptir. Eğer sizler de bu ürünü tercih etmek isterseniz şimdi satın alabilirsiniz. 


Fiit'in diğer aromasına göz atmak ister misiniz? Buraya tıklayarak Fiit Viola aromasına göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Çok Satılan Ürünler

Joyetech eGo Aio D22 XL Joyetech eGo Aio D22 XL
Çok Satılan Ürün -18 %
Joyetech eGo Aio D22 XL hakkında D22 XL elektronik sigara modeli sonunda bulunan XL yazısından da anlaşılacağı üzere Aio D22 modelinden biraz daha b..
139,00TL 170,00TL
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Çok Satılan Ürün -8 %
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini 18650 pil aparatı 75W çıkışı ve 4 ML’lik likit deposu ile elektronik sigara sevenler için ideal ve uyg..
206,00TL 225,00TL
Wismec Predator 228W Wismec Predator 228W
Çok Satılan Ürün -6 %
 Wismec Predator 228WWismec ailesinin en güçlü üyelerinden birisi olan Predator 228W, 228W maksimum çıkış özelliğine sahip ürünlerden birisi o..
299,00TL 319,00TL
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara
Çok Satılan Ürün -20 %
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara hakkında eGo- T Elektronik sigara modeli, e-sigaranın yaygınlaşmasında ve sevilmesinde önemli bir role sahiptir..
136,00TL 169,00TL