Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

İqos - ElektronikSigaralar.Net

Kategori Hakkında

İqos Elektronik Sigara

 

İqos Elektronik Sigara günümüzde en çok dikkat çeken tütün  ürünlerinden biridir. Bu nedenle e-sigara markalarının çeşitleri her geçen yıl artmaktadır. Pazar büyümeye devam etse de, endüstrinin kötü niyetli kişiler tarafından istismar edildiğini görüyoruz. Bu durum piyasada kaçak veya sahte elektronik sigaraların artmasına neden olmuştur. "Sonuçları nelerdir?" En basit şekilde şu diyebiliriz: Ucuz fiyata e-sigara satın almak isteyenler bu yasadışı ürünleri kullandıkları için tehlikeli sonuçlara maruz kalıyorlar. Özellikle elektronik sigara patlaması, kaçak elektronik sigara kullanımı ile bağlantılıdır. Bu yazımızda önde gelen e-sigara markalarından İqos'u tanıtacağız. İqos elektronik sigaraları, sizlere elektronik sigara konusunda çok farklı deneyimler sunmaktadır.

 

İqos Elektronik Sigara Ürünleri

 

Elektronik sigara likiti veya sigara çubukları ile birlikte kullanılabilen elektronik sigara ürünleri de farklı tarz ve boyutlara sahip olabilir. Ürün zenginliği açısından bu seçenekler iyi bir deneme fırsatıdır. Iqos cihazları da farklı seçeneklere sahiptir. İqos 2.4 Plus, İqos 3 Duo ve İqos 3 serisi cihazlar, sizlere başlangıç konusunda fırsatlar sunmaktadır. Elektronik sigaralar temelde size avantajlar sağlar. Bu avantaj yakmak yerine ısıtarak sigara içmektir. "Bunun avantajları nelerdir?" Diyebilirsiniz. Sıcaklığın 750 dereceden 350 dereceye düşürülmesi sigara tütününde binlerce zararlı maddenin salınmasını engelleyebilir. İnsan boğazı ve ciğeri başta olmak üzere tüm organları tehdit eden bu maddeler, elektronik sigara kullanımı sayesinde minimum düzeye indirilir. Sigaradan aynı tadı alırsınız ve aynı zamanda daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

 

İqos Elektronik Sigara Fiyatları Hakkında

 

İqos markası altında birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Çünkü Iqos markası en eski e-sigara markalarından biridir. Günümüzde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Genel olarak, fiyat 200 ila 1.000 lira arasındadır. Piyasada daha pahalı ve daha ucuz ürünler de var. Daha pahalı ürünler lüks mallar olarak kabul edilse de, daha ucuz ürünler "sahte ürünler" olabilir. Bu nedenle e-sigara alırken markadan çok “satın alınan yere” dikkat etmelisiniz. Bu nedenle güvenilir web siteleri üzerinden satın alım yapmanız sizler için çok daha güvenilir bir işlem olacaktır. Elektroniksigaralar.net web sitesi, alanında en güvenilir elektronik sigara markalarını sunan sitelerden birisi olarak hizmet vermektedir. Sizler de Iqos markasının kalitesiyle bu site üzerinden tanışabilirsiniz.

 

Iqos Original ürünlerini web sitemizden birkaç dakika içinde satın alabilirsiniz. Bu ürünler en güvenilir e-sigara ürünlerinden biridir. Bu sayede e-sigaralar için güvenilir bir seçim yapacaksınız. Seçimleriniz aynı zamanda piyasa üzerindeki en uygun fiyat seçeneklerini de içerisinde barındırmaktadır. Yani herhangi bir sorun yaşamayacağınız konusunda emin olabilirsiniz.

 

İqos Elektronik Sigara Güvenilir mi?

 

Orijinal Iqos elektronik sigara, elektronik sigaraların patlamasına karşı koyabilen bir tasarıma sahip. Kısa devre, yüksek voltaj, otomatik ateşleme ve daha birçok olumsuz durum korumasına sahiptir. Bu korumalar, sizlerin can güvenliğini tehlikeye atmamak için geliştirilmiştir. En uygun fiyatlı e-sigara ürünü bile (orijinal ürün ise) patlamaya dayanıklıdır. Bu durumda hiçbir kaliteli marka insan sağlığından taviz vermez. Yani 299 liralık bir Iqos ürününü web sitemizden aldığınız taktirde güvenilir bir alışveriş yapmış olacaksınız. Hem de her anlamda!

 

Sitemizde Iqos marka elektronik sigara ürünlerinin fiyat aralığı oldukça geniştir. Yani her bütçeye hitap etmektedir. Bu sayede sadece 1 haftalık sigara parasına Iqos marka e-sigara satın alabiliyorsunuz ve içinde likit olduğu için en az bir süre deneme şansına sahip oluyorsunuz. Farklı tatları ve mentolleri deneme imkanına sahip olacağınız için aynı zamanda şanslısınız. Bu sayede farklı kartuşlar sizlere farklı markaların orijinal tatlarını sunmaktadır.

Marka: Iqos
IQOS 2.4 Plus Hakkında iQos tütünün yakılmadan 350 derece buharlaşmasını sağlayan dijital tütün buharlaştırıcısına verilen isimdir. Geleneksel sigaranın aksine yakma işlemi olmadığından dolayı geleneksel sigaray göre çok daha az katran ve zifir bulundurmaktadır. Marlboro sigarasının üretisici Ph..
599,00TL 699,00TL
IQOS 3 DUO IQOS 3 DUO
Çok Satılan Ürün -14 %
Marka: Iqos
IQOS 3 DUO hakkında IQOS 3 DUO elektronik sigara özellikle hızlı şarj özelliği ve diğer elektronik sigaralar ile kıyaslandığında daha uzun pil ömrü ile dikkat çekmektedir. Bunun yanısıra bu modelin dikkat çeken bir diğer özelliği ise daha fazla güvenilirlik ve korunması için ProtectPlus ™ sistem..
999,00TL 1.159,00TL
IQOS 3 MULTİ IQOS 3 MULTİ
Çok Satılan Ürün -13 %
Marka: Iqos
IQOS 3 Multi hakkındaIQOS 3 Multi Elektronik Sigara, Marlboro’nun üreticisi Philip Morris International şirketi tarafından üretilen bir cihazdır. Bu model özellikle ilk üretildiği zamanlar Japonya’da en çok kullanılan elektronik sigara olmuştur. Türkiyede’de yavaş yavaş yaygınlaşmakta olan IQOS 3..
726,00TL 839,00TL
Marka: Iqos
IQOS 3.0 hakkındaIQOS 3.0 elektronik sigara modeli tütünü yakmak yerine tütünü ısıtarak içilmesini sağlayan ve Marlboro’nun üreticisi Phillip Morris İnternational tarafından üretilen oldukça şık bir tasarıma sahip ve kullanıcılar tarafından çok beğenilen bir modeldir. Çevre dostu olarak lanse ed..
790,00TL 890,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)