Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

İqos Heets - ElektronikSigaralar.Net

Kategori Hakkında

İqos Heets

 

 

İqos Heets elektronik sigara kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş olan Heets tütünleri, bir nevi sigara çubuğudur. Iqos gibi elektronik sigara ürünlerinde temel amaç, sigara içerisindeki tütünün yakılmadan sadece buharlaştırılarak içilmesidir. Bu nedenle 750 derece değil de 350 derece civarında bir ısı uygulanır. Uygulanan ısı sayesinde kişiler sigarayı içine çeker ve tütün ihtiyaçlarını karşılamış olurlar. Web sitemizdeki birbirinden farklı Iqos Heets ürünleri sayesinde sizler de farklı markaların sigaralarını deneyebilir ve bunları damak zevkinize göre devamlı kullanabilirsiniz.

 

Iqos Heets Tütün Özellikleri

 

Iqos markasının Heets tütün ürünleri 200 adet sigara çubuğu bulunan kartonlarda satılmaktadır. Bir karton ortalama olarak 299 lira fiyatındadır ve sizlere uzun bir süre boyunca yetecek kadar sigara yer almaktadır. Ürünün içerisindeki sigaralar, sıkıştırılmış tütün barındırır. 5 katmanlı sigaralar, normal olarak içilmez. Yani çakmakla yakmaya çalıştığınızda amacınıza ulaşamazsınız. Elektronik sigaralarda çalışan bu tütünler, normal sigaranın verdiği zararların çok daha az bir kısmını verir. Yani sigaraya göre daha sağlıklıdır ve çok daha fazla geniş seçeneklere sahiptir.

 

Ürün elektronik sigara kullanıcıları adına özel olarak tasarlanmıştır. Sigara çubukları, normal bir sigaraya göre eşdeğer tadı ve aromayı verir. Aynı zamanda yüksek ısılarda ısıtılmadığından yanma olayı meydana gelmez. Sadece ısıtılır ve buharlaştırılır. Bu sayede bu ürünü kullanabilirsiniz. Dünya çapında her yıl artan elektronik sigara kullanıcıları, Iqos Heets markası sayesinde çok geniş tütün seçeneklerine sahiptir. Özellikle de geniş mentol ve tat aromaları sayesinde daha önce denemediğiniz türden tatlar deneyebilirsiniz.

 

Iqos Heets Fiyatları

 

Ürünün fiyatları yaklaşık olarak 299 lira civarındadır. Ancak daha uygun fiyatlı ve daha lüks ürünler de yer almaktadır. Özellikle de özel üretim ürünler daha pahalı olsalar da çok daha kaliteli bir deneyim sunarlar. Web sitemiz olan elektroniksigaralar.net üzerinden de göz atabileceğiniz gibi onlarca farklı Iqos Heets marka tütünleri görebilir ve bu ürünlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunduğumuz bu ürünler, oldukça kalitelidir ve orijinaldir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamazsınız ya da sağlığınızı tehlikeye atmamış olursunuz.

 

Ürünlerimiz içerisinde özel harmanlanmış ürünler, ortalama olarak 399 liraya satılmaktadır. Normal bir sigara paketiyle karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Ürünlerimiz, birinci sınıf Marlboro ya da Parliament ürünlerinin bire bir aynısıdır. Aynı duman yoğunluğunu ve aynı tadı alırsınız. Herhangi bir yanlış durum söz konusu olmadığından hangi ürünü sipariş ederseniz o gelecektir. Hızlı kargo süreci ve özel paketleme hizmetimiz sayesinde ürünlerinizde herhangi bir zarar ya da hasar meydana gelmemektedir. Aynı gün kargoya verilen ürünleriniz, sigara eksikliği hissetmeden kapınıza kadar teslim edilmektedir.

 

Iqos Heets Güvenilir mi?

 

Dünyanın sayılı markalarından birisi olan Heets markası, doğal olarak güvenilir markalar arasında başı çekmektedir. Bu ürüne gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Ancak ne yazık ki orijinal diyerek sahte ürünler de piyasada dolaşmaktadır. Eğer bu gibi durumlarla kaşılaşmak istemiyorsanız güvenilir bir web sitesinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Bizler, yılların verdiği tecrübeye dayanarak sizlere en kaliteli elektronik sigara deneyimin yaşatmak istiyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin tamamı kalitelidir ve orijinaldir. Herhangi bir yanlış ürün teslim edilmesi söz konusu değildir. Aynı zamanda geniş ürün açıklamaları sayesinde tüm ürünlerin ne olduğunu ve ne içerdiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede hangi tadı arıyorsanız ürünlerimizi inceleyerek o tadı en kısa süre içerisinde bulabilir ve zaman kaybetmeden bir an önce sipariş edebilirsiniz. Gelin sizler de elektronik sigaranın güvenilir dünyasına merhaba deyin.

 

Marka: Iqos
FİİT CRİSP FIIT Crisp, elektronik sigaralar için geliştirilmiş ürünlerden biridir. Farklı aromaların karışımından yapılmıştır ve size elektronik sigaraların en hassas aromasını sağlayabilir. FIIT kartuş ailesinin orta içimli hissiyatına sahip ürünleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle baş..
250,00TL 350,00TL
Marka: Iqos
FİİT KLASİK FIIT Klasik ürünü, elektronik sigara kartuşu satın almak isteyenler için başlangıç aşamasında ideal ürünlerden birisidir. Kadifemsi tadı ve hoş aroması sayesinde herkesin kullanımına uygundur ve hafif bir içime sahiptir. Fiit Klasik Özellikleri Farklı tarz ve tatla..
250,00TL 350,00TL
Marka: Iqos
FİİT VİOLA FIIT Viola, bir elektronik sigara kartuşudur. Bu ürün içerisinde 200 kartuş yer alır. Isıtılarak içilen bir üründür ve elektronik sigaralarla uyumlu olarak çalışmaktadır. FIIT Viola elektronik sigara kartuşu, sigara içmek ancak aynı zamanda sigaranın zararlarından kurtulmak isteye..
250,00TL 350,00TL
Marka: Iqos
HEETS AMBER"IQOS Heets Amber" isimli ürün, elektronik sigaralarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir üründür. Turuncu Paketi ile satışa sunulmaktadır ve IQOS cihazları ile uygun olarak tasarlanmıştır.  Tütün çubuğu olarak da bilinen Heets Amber ürününün içerisinde oldukça doygun bir sigara hi..
250,00TL 300,00TL
Marka: Iqos
HEETS AMMIL  Elektronik sigara tütünlerinden birisi olan Heets Ammil sizlere çok özel bir tat sunmak amacıyla özel olarak tasarlanmış ürünlerden birisidir. İçerisinde taze baharatların özel aroması yer almaktadır ve hoş bir kokuya sahiptir. Bitki notalarının hassas bir karışımı da içeri..
320,00TL 370,00TL
Marka: Iqos
HEETS BLUEHeets Blue isimli bu elektronik sigara çubuğu, 1 kartonda 10 adet paket barındırmaktadır. Bu sayede uzun süre boyunca sigara ihtiyacınızı karşılamak amacıyla üretilmiştir. İçerisinde toplamda 200 adet kartuş yer almaktadır. Tadı ise Marlboro Touch Mavi  sigarasının tadıyla aynıdır..
299,00TL 350,00TL
Marka: Iqos
HEETS BRONZ IQOS marka elektronik sigaralarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir ürün olan Heets Bronz, sizlere güvenilir sigara deneyimi sunmak amacıyla özel olarak tasarlanan ürünlerden birisi olarak bilimektedir. İçerisinde yer alan sıkıştırılmış tütün, yakılarak değil de ısıtılarak içilm..
250,00TL 300,00TL
Marka: Iqos
HEETS GREEN Green ZING isimli bu ürün, oldukça kaliteli bir sigara olan Parliament ürünün aromasını içerisinde barındırmaktadır. Rusya menşeili ürün, İtalya’da üretilmiştir ve ülkemizde satışa sunulmaktadır. 1 adet kartonda 10 paket yer alır ve bu 10 paket içerisinde de 200 adet kartuş yer a..
250,00TL 300,00TL
Marka: Iqos
HEETS NOORHeets Noor isimli elektronik sigara çubuğu ürünü, sizlere özel bir tat sunmak amacıyla sınırlı olarak üretilmiş ürünlerden birisidir. Özel yapım olduğu için her yerde orijinal ürüne sahip olmanız zordur. Bu nedenle web sitemizde sizlere özel fiyattan bu ürünün satışını yapmaktayız. Uyg..
320,00TL 370,00TL
Marka: Iqos
HEETS PARLİAMENT FRESH Heets marka ürünlerinden birisi olan Parliament Fresh, IQOS için kullanılan paket içeriğinde 200 adet kartuş bulunan bir elektronik sigara türünüdür. Orta ya da sert içim sevenler adına özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle sert sigara deneyimi elde etmek isteyenler i..
299,00TL 350,00TL
Marka: Iqos
HEETS PURPLE "IQOS Heets Purple" isimli bu ürünümüz, elektronik sigaralarda kullanılmak amacıyla geliştirilmiş ürünlerden birisidir. Sizlere elektronik sigaranın en hassas aromalarını sunmak amacıyla farklı aromaların karışımından oluşturulmuştur. Ürünümüz görünüm itibariyle Mor Paketi ile s..
250,00TL 300,00TL
Marka: Iqos
HEETS REDIQOS marka elektronik sigaralar için özel olarak tasarlanmış ürünlerden birisi olan Heets Red, sizlere harika bir deneyim sunmak amacıyla piyasaya sürülmüş olan çubuklardan birisidir. Bu ürünümüzü, orta içim seven elektronik sigara kullanıcılarının tam anlamıyla tatmin edecek bir üründür..
299,00TL 350,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)