Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Hakkımızda

Ülkemizde sigara kullanımının inanılmaz boyutlarda olduğu inkar edilemeyecek bir gerçek. Sigaranın zararları konusunda da hemen hemen herkes hemfikir olmasına rağmen birçok sigara kullanıcısı bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum gibi nedenlerle sigarayı bırakma evresini ertelemektedir.


Tiryaki diye adlandırdığımız bu sigara kullanıcılarından birçoğunun bahanesi ise dudak tiryakiliği, duman çıkarmayı seviyorum türü bahanelerdir.Elektronik sigaralar bu tür tiryakiler için yüzde yüz çözümdür. Bunun dışında diğer tiryakilere de hem bütçe dostu hem sağlık dostu elektronik sigaraları şiddetle tavsiye ederiz.

Elektroniksigaralar.net olarak Elektronik sigara almak isteyen ama güvenilir site ve kaliteli ürün bulma konusunda sıkıntı yaşayan kişilere yardımcı olmak temel vazifemiz olmuştur. Tamamen müşteri memnuniyetli olarak hizmet vermekte olan sitemiz 7/24 müşteri hizmetleri destek hattı ile sorularınıza cevap vermekte ve her türlü aklınıza takılan soruda size yardımcı olmak için canla başla çalışmaktadır. En önemli prensiplerimizden birisi de kaliteli üründür. Elektronik sigara satışı yapan bir çok websitesi bulabilirsiniz ama bu sitelerin büyük bir kısmı tamamen kar odaklı çalışmakta ve kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetinden ziyade günlük veya haftalık hasılat konularına yoğunlaşmaktadırlar.

Elektroniksigaralar.net olarak size %100 garanti verebiliriz ki amacımız sadece kazanç odaklı çalışmak değil kazanırken aynı zamanda mutlu etmek ve kazandırmaktır. Firma olarak en iyi müşterinin mutlu müşteri olduğu bilincinde olarak çalışmakta ve bizden alışveriş yapan müşterimizin memnun olduğu takdirde bize yeni müşteriler kazandırabileceğinin gayet bilincindeyiz. Bu nedenle ilk önceliğimiz müşterimizi ve ziyaretçilerimizi mutlu etmek ve bu mutlu müşteri ve ziyaretçiler sayesinde yeni müşteriler kazanarak daha fazla kullanıcıya ulaşmaktır. Sitemiz üzerinden satışa sunulan tüm ürünlerde bu mantık çerçevesinde hareket etmekte ve hem fiyat olarak hem kalite olarak size en iyi ürünü en ucuz fiyata sunmaktayız. Alışveriş öncesinde müşteri destek hattımızdan bizimle iletişim kurarak almayı plandığınız ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve aklınıza takılan sorulara daha net cevaplar bulabilirsiniz.

Elektroniksigaralar.net Ailesi olarak müşterilerimize tamamen Aile bireyi gözüyle bakmakta ve sizleri de bu Ailenin bir parçası olarak görmekten mutluluk duymaktayız. Güven,Kalite,müşteri memnuniyeti arıyorsanız tam olarak en doğru adrestesiniz demektir. Sadece alışveriş öncesi değil alışveriş sonrasında da müşteri destek hattımızla sizlerin hizmetinde olmakta ve teslimat sonrası yaşadığınız sorunlarla ilgili çözüm arayışlarınıza yardımcı olmaktayız. Mutlu Müşteri sloganıyla hareket ettiğimiz bu yolda sizlerin ürünlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve sizi mutlu ederken kendimiz de mutlu oluyoruz. Söylediklerimiz ve belirttiklerim kesinlik bir iddia değil yapmayı planladıklarımız ve yapacaklarımızdır.

Elektroniksigaralar.net olarak siz değerli elektronik sigara kullanıcılarını sitemizden alışveriş yaparak mutlu olmaya ve memnun olmaya davet ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız ve gün geçtikçe yine sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve hep beraber mutlu bir aile olmaya çalışacağız. Harcarken kaybetmek değil kazanmak istiyorsanız sitemizden alışveriş yapmak için geç kalmayın…