Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Eleaf

Eleaf I Just S Eleaf I Just S
Çok Satılan Ürün -5 %
Marka: Eleaf
Eleaf I Just S Sigarayı yeni bırakanlar ya da bırakacak olanlar için uygun bir model olan Eleaf I Just S birçok kişi tarafından önerilen bir elektronik sigara modelidir.  Geleneksel sigara’da kurtulmak isteyen ve elektronik sigaraya başlamak için bir çok kişi bu modeli kullanmaktadır. İl..
199,00TL 210,00TL
Eleaf iCare Mini Eleaf iCare Mini
Çok Satılan Ürün -52 %
Marka: Eleaf
Eleaf iCare Mini Hakkında Eleaf’ın bu elektronik sigara modeli özellikle küçük boyut elektronik sigara tercih eden kişilere hitap etmektedir. Ufak ve keskin boyutuyla cebinizde rahatlıkla taşıyabilir ve elinizde tutabilirsiniz. Dahili tank ve hava akımı sistemi sayesinde hava akışı,hava borus..
125,00TL 260,00TL
Marka: Eleaf
Eleaf iNano Hakkında Elektronik sigaraya yeni başlamayı düşünenler için tavsiye edilen ürünlerden birisi olan Eleaf iNano kibar boyutu ve rahat taşınabilir olması nedeniyle elektronik sigara kullananların ilgisini çekmektedir. Özellikle Elektronik sigara nasıl birşeymiş diye merak edenler içi..
199,00TL 215,00TL
Marka: Eleaf
Eleaf iStick Pico hakkında Türkiye’de en çok tercih edilen elektronik sigara modellerinden birisi olan Eleaf iStick Pico kolay kullanımı, rahat taşınabilmesi ve kolaylıkla değiştirilebilen bataryası ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hava akışı kontrol vakfına sahip olan ve üst dolum özelliği i..
259,00TL 299,00TL
Marka: Eleaf
Eleaf iStick Pico RDTA hakkındaMükkemel tasarımı ve tasarımından eksik kalmayan perfomansı ile RDTA severlerin zevkina hitap eden bir elektronik sigara olan "Eleaf iStick Pico RDTA’’ sarım keyfinin yanısıra damlatmalı sistemi ile de size aradığınız keyifli buhar perfomansını yaşatacak. Tankında b..
249,00TL 285,00TL
Marka: Eleaf
Eleaf iStick Power Nano hakkında Eleaf iStick Power Nano için Eleaf PİCO’nun küçük kardeşidir diyebiliriz. Melo 3 nano atomizer ve bununla kombinli mükkemel bir uyum içinde olan paketiyle dikkat çekmektedir. Minik olmasına rağmen çıkan buhar mikktarı tatmin edicidir.  Ayrıca farklı buhar ta..
236,00TL 259,00TL
Marka: Eleaf
Eleaf iStick QC 200W hakkında Eleaf iStick QC 200W yüksek dahili bataryası ve 200w güçlü perfomansı ile elektronik sigaralar arasında dikkat çeken bir model. Mükkemel bir gövde tasarımına sahip olan bu model güçlü modu ile bir elektronik sigaradan isteyebileceğiniz tüm ihtiyaçları rahatlıkla..
339,00TL 399,00TL
Marka: Eleaf
Eleaf Pico Dual hakkındaPico Dual elektronik sigara modeli tampon şarj sistemi ve Avatar hızlı şarj cihazını kullanırken hızlı şarj için 1.5A şarj imkanı sunarak hızlıca şarj edilmesini sağlar. 50A/200W maksimum çıkış ile birlikte çift 18650 kullanan bir tasarıma sahiptir. En önemli özelliği olar..
304,00TL 350,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)