Menu
Sepetim

Havale ile Ödemelerde %5 İndirim!

Aspire Nautilus AIO Starter Kit

Aspire Nautilus AIO Starter Kit
-9 %
Aspire Nautilus AIO Starter Kit
264,00TL
290,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Marka: Aspire

Mevcut Seçenekler:

Aspire Nautilus AIO Starter Kit

Elektronik sigaralar, günümüzün en büyük trendlerinden birisidir. Özellikle de sigaranın zararlı etkilerinden uzakta olmak isteyen ancak sigarayı bırakamayan kişiler, daha sağlıklı bir alternatif içerisindedir. Elektronik sigaralar ise bu alternatifin başında yer almaktadır. Elektronik sigara ürünleri, farklı markalara ve özelliklere sahiptir. Bu nedenle farklı türde sigara tiryakilerine farklı modeller ve farklı ürünler tavsiye edilmektedir. Başlangıç açısından bir elektronik sigara arayanlar ise Aspire Nautilus AIO Starter Kit ürününü tercih edebilirler.Aspire Nautilus AIO Starter Kit Hakkında

Ürünümüz, kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu da demek oluyor ki oldukça kolay bir taşıma imkanı sunmaktadır. Ürünümüzün boyutları, bir çakmak kadar ufaktır ve bir çakmak gibi hafiftir. Sigara paketi ve çakmak taşımak istemeyenler için bu özellik oldukça faydalıdır. Ürünümüz, sigaradan daha çok hissiyat elde etmek isteyenler için özel bir tasarıma sahiptir ve içerisindeki nikotin oranını ayarlamanızı mümkün kılmaktadır.

Ürünün hava kanalları ayarlanabilir durumdadır. Bu sayede buhar yoğunluğunu ayarlamak da kullanıcıya bırakılmıştır. Eğer buhar yoğunluğundan şikayetçiyseniz, bu ürün sayesinde daha hafif bir buhar seçiminde bulunabilirsiniz. Ürünümüzün ekranı, ateşleme butonunu bünyesinde taşımaktadır ve hassas bir butona sahiptir. Yüksek ateşleme gücü sayesinde elektronik sigaranızı zorlu koşullar altında dahi kolay bir şekilde ateşleyebilirsiniz.
Ürünümüz çok çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Bu renklerden en çok tercih edilenleri ise kırmızı, siyah ve mavi renkleridir. Bu renk seçenekleri sayesinde elektronik sigaranızı kişiselleştirebilirsiniz.  Aynı zamanda elektronik sigaranıza alacağınız bir koruma kabı sayesinde farklı renk seçeneklerini artırabilirsiniz. Ürünümüzün dayanıklı bataryası, uzun süreler kullanıma uygundur. Gün içerisinde iki defa şarj etmenize gerek yoktur zira dolu bir batarya sayesinde gün boyunca rahatlıkla kullanıma uygundur. Ürünümüzün uygun fiyatı, özellikleri de kıyaslanırsa tam bir fiyat performans ürünü olmasını sağlamaktadır.

Bu ürünümüze ek olarak Aspire Gusto Mini ürünümüz de benzer özellikler sergilemektedir ve bir üst seviye özelliklere sahip olmak isteyenler için uygun fiyatlı bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Elektronik sigara konusunda harikalar yaratan Aspire, farklı ürün seçenekleriyle elektronik sigara kullanmak isteyenlere geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Çok Satılan Ürünler

Joyetech eGo Aio D22 XL Joyetech eGo Aio D22 XL
Çok Satılan Ürün -18 %
Joyetech eGo Aio D22 XL hakkında D22 XL elektronik sigara modeli sonunda bulunan XL yazısından da anlaşılacağı üzere Aio D22 modelinden biraz daha b..
139,00TL 170,00TL
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Çok Satılan Ürün -8 %
Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini 18650 pil aparatı 75W çıkışı ve 4 ML’lik likit deposu ile elektronik sigara sevenler için ideal ve uyg..
206,00TL 225,00TL
Wismec Predator 228W Wismec Predator 228W
Çok Satılan Ürün -6 %
 Wismec Predator 228WWismec ailesinin en güçlü üyelerinden birisi olan Predator 228W, 228W maksimum çıkış özelliğine sahip ürünlerden birisi o..
299,00TL 319,00TL
Red Kiwi CE6 CE4 V3
Çok Satılan Ürün -10 %
Red Kiwi CE6 CE4 V3Elektronik sigara günümüzde oldukça önemli bir ürün haline gelmiştir. Sadece zevk için değil, aynı zamanda sağlığınız için de elek..
89,00TL 99,00TL